Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський ЦНАП першим в регіоні впровадив новий сервіс для людей з вадами слуху

У Кам’янському Центрі надання адміністративних послуг впровадили новий сервіс з надання послуг людям з порушенням слуху.

14 серпня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов і глава Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» (УТОГ) Ірина Троян підписали меморандум про співпрацю.

Згідно з документом ЦНАП Кам’янського буде підключений до сервісу УТОГ, який передбачає надання послуг перекладу жестовою мовою за допомогою використання технологій онлайн-зв’язку. Робота сервісу полягає в тому, що адміністратор ЦНАПу за допомогою планшета має відеозв’язок із перекладачем, завдяки чому вільно спілкується з клієнтом.

«Кам’янське перше місто в Дніпропетровській області, де впроваджено подібний сервіс. Ми вдячні меру Андрію Білоусову, який почув нас, допоміг реалізувати проект і організувати відеозв’язок для глухих. Це дуже велика допомога людям з інвалідністю. Адже глухих багато, а перекладачів мало», – сказала Ірина Троян.

Відтепер під час візиту до ЦНАПу громадяни можуть як на інформаційній рецепції, так і при обслуговуванні та поданні документів безкоштовно користуватися допомогою перекладача жестової мови.

«За кількістю наданих послуг Кам’янський ЦНАП сьогодні кращий в Україні. Ми надаємо населенню 402 послуги. У нашому місті понад 600 осіб мають серйозні порушення слуху, тому ми підписали меморандум, закупили необхідне обладнання і впровадили новий сервіс, щоб будь-яка людина, у якої є проблеми зі слухом, могла безперешкодно вирішувати у ЦНАПі свої життєві питання», – сказав Андрій Білоусов.

15 серпня 2019