Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський міський голова провів черговий об’їзд міста

14 вересня міський голова Андрій Білоусов із заступниками міського голови, керівниками профільних департаментів, управлінь та комунальних підприємств провів черговий обїзд міста на предмет прибирання та благоустрою.

Разом з підлеглими міський голова об'їхав всю територію міста, перевірив, як здійснюється прибирання дворів, ремонт внутрішньо квартальних доріг та благоустрій.

Комунальні служби працюють в штатному режимі. Наразі бригади вирізають поросль при з’їзді з Єлизаветівського шосе на Курилівку. Повністю відновлено розмитий в результаті сильного дощу і ДТП схил і частину дороги на мостовому переході через р. Дніпро при з’їзді на вулицю Набережну. По вулиці Долматова біля школи № 9 асфальтують тротуар. Закінчуються роботи по приведенню до ладу проспекту Аношкіна від вулиці Колеусівської до вулиці Лінійної (6-та сотня селища Карнаухівка). За час робіт звідси вивезли велику кількість дорожнього змету, вирубали чагарники вздовж трамвайних колій, латають ями на проїжджій частині за допомогою спецавтомобіля «УЯР».

«Це промислова зона, але з селища Карнаухівка в центральну частину Кам’янського їздять наші жителі, тому, як і обіцяли, до Дня міста впорядкуємо цю частину проспекту Аношкіна», - сказав Андрій Білоусов.

За підсумками об’їзду міський голова висловив зауваження і дав ряд доручень щодо їх усунення. Також міський голова наголосив підприємству «Кам’янський водоканал «ДОР» на необхідності більш оперативної ліквідації розриття після проведення аварійно-відновлювальних робіт.

«Такі об'їзди і обходи я проводжу регулярно. В цілому територія міста утримується в задовільному стані», - сказав Андрій Білоусов.

 

15 вересня 2020