Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському стартували «Дні сталої енергії»

14 вересня у Камянському стартували «Дні сталої енергії». Цьогоріч більшість заходів проводяться в онлайн-форматі.

Наразі містяни своїм голосуванням на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» у Facebook мають змогу обрати переможців у трьох тематичних конкурсах: малюнку «Енергозбереження – крок до майбутнього», есе «Енергозбереження – почни з себе!» та фотоконкурсі «Енергозбереження – з мрії в реальність».

Результати конкурсів будуть оголошені 18 вересня.

Також щодня, до 18 вересня, на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» у Facebook всі бажаючі зможуть взяти участь у вікторині-грі «Споживай енергію розумно».

Щоденно в онлайн-режимі публікуватимуться 10 запитань вікторини, які стосуються сфери енергозбереження та скорочення споживання енергетичних ресурсів. Доступ для надання відповідей буде відкрито з 9-00 до 16-00.

При проходженні вікторини учасник обов’язково повинен зазначити своє прізвище, ім’я та по-батькові.

Результати вікторини будуть розміщуватися на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» кожного наступного дня після вікторини.

Також 19 вересня відбудеться активний пішохідний еко-квест «Бережи енергію – збережи Україну!», в якому приймуть участь 5 команд.

Переможці конкурсів, вікторин та еко-квесту отримають енергоефективні подарунки.

«Дні сталої енергії» проходять в межах виконання європейської «Угоди мерів», до якої Кам`янське приєдналося у 2015 році. Ця добровільна ініціатива об’єднує більше 10 тисяч міст Європи та України задля спільної боротьби з глобальним потеплінням шляхом підвищення енергоефективності, нарощування використання відновлюваних джерел енергії на своїх територіях та скорочення викидів вуглекислого газу.

15 вересня 2020