Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Як отримати грошову компенсацію за «пакунок малюка»

Про алгоритм дій для отримання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» нагадують в департаменті соціальної політики міської ради.

Починаючи з 1 вересня жінкам, які народили дитину, за рахунок коштів державного бюджету, виплачується грошова компенсація вартості «пакунку малюка» у розмірі 5 тис грн.

Громадяни, які у 2020 році не отримали «пакунок малюка» в натуральному вигляді, можуть звернутися за грошовою компенсацією протягом 12 місяців від дня народження дитини.

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну народжену дитину для придбання:

- дитячих товарів (засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків та серветок, дитячого одягу та взуття, дитячого харчування, дитячого посуду, дитячих іграшок, текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр)

- гігієнічних товарів для породіллі.

Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок отримувача із спеціальним режимом використання, відкритий в АТ «КБ «ПриватБанк».

Для призначення та отримання зазначеної допомоги у місті Кам’янське, жінка, яка народила дитину має звернутись із відповідною заявою та необхідним пакетом документів до районного управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради за місцем реєстрації або за місцем перебування за адресами:

- Дніпровське управління соціального захисту населення, просп. Перемоги, 45. Телефон відділу прийому громадян - 55-42-42;

- Заводське управління соціального захисту населення, просп. Свободи, 2/1. Телефон відділу прийому громадян - 068-917-48-17, 55-42-35;

- Південне управління соціального захисту населення, вул.Затишна, 3. Телефон відділу прийому громадян  - 56-07-37.

До заяви отримувач додає такі документи:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копію документу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»;

- реквізити спеціального рахунку, відкритого в АТ «КБ «Приватбанк».

Для отримання допомоги отримувач, крім зазначених вище документів, повинен пред’явити паспорт (із зазначеним місцем реєстрації).

Отримувач може подавати заяву із зазначенням реквізитів спеціального рахунку та документи до заяви у паперовій або електронній формі.

Отримувач протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на його спеціальний рахунок в уповноваженому банку самостійно використовує призначену йому грошову компенсацію на придбання товарів, зазначених вище, для дитини або породіллі у суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж споживчих товарів та приєдналися до публічного договору про реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Реєстр суб’єктів господарювання – учасників пілотного проекту розміщується на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики та АТ «КБ «Приватбанк».

15 вересня 2020