Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Представництво ЄС оголошує набір на EU Study Days (Єврошколи) у 2017-2018 роках

Створено: 2017-11-15 12:52:10Оновлено: 2017-11-15 12:54:46

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EUStudy Days in Ukraine, які відбудуться у 2017-2018 роках. Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно вибрати сесію,у якій би хотіли взяти участь та заповнити відповідну анкету за посиланнями:

-       на 22 сесію: http://bit.ly/EUSD_22sessionPoltava, заповнити анкету до 20 листопада 2017 року;

-       на 23 сесію: http://bit.ly/EUSD_23sessionUzhhorod, заповнити анкету до 30 січня 2018 року;

-       на 24 сесію: http://bit.ly/EUSD_24sessionChernihiv заповнити анкету до 2 квітня 2018 року;

-       на 25 сесію: http://bit.ly/EUSD_25sessionCherson, заповнити анкету до 4 червня 2018 року;

-       на 26 сесію: http://bit.ly/EUSD_26sessionShid, заповнити анкету до 2 липня 2018 року.

Взяти участь можливо лише в одній сесії на вибір. Дати та міста можуть змінитися, про що організатори повідомлять додатково.

Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

-       отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;

-       вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;

-       поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;

-       долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення максимально можливої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проекту у Facebook: www.facebook.com/EUStudyDays.

Контактна особа: Ірина Мовчан – директор Українського освітнього центру реформ: imovchan@cure.org.ua. Координаційна група проекту: email: eustudydays@gmail.com, телефон: (097) 321 47 30.