Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янський міський голова вирішив питання отримання лімітів на газ

Кам'янський міський голова Андрій Білоусов з 12 листопада знаходився у Києві з метою остаточного вирішення питання отримання лімітів на газ для Дніпровської ТЕЦ.

14 листопада о 9:00 міський голова передав особисто в руки першому заступнику НАК «Нафтогаз України» рішення суду, після чого відбулося засідання комісії з розгляду  пакету документів для отримання лімітів на газ Дніпровській ТЕЦ.

Комісія дала позитивний висновок, який і був затверджений на засіданні правління Нафтогазу.

Виписані ліміти на газ для Дніпровської ТЕЦ передані в Укртрансгаз, після чого надійшла команда до Облгазу для відкриття засувки.

В ніч  на 15 листопада ТЕЦ почала розпал котлів, і з сьогоднішнього дня проходить поетапне підключення до тепла правобережної частини міста. 

Дніпровська ТЕЦ забезпечує  тепловою  енергією  більшість споживачів правобережної частини Кам’янського (Центральний район, Південно-Західний район та житловий мікрорайон «Дніпробуд»).

У зв'язку з боргами минулих років за газ місто було змушене підписати договір поруки, який гарантує НАК «Нафтогаз України» оплату 149 млн гривень заборгованості протягом  5 років. Основна сума – це борг населення. Місто взялося оплачувати борги Дніпровської ТЕЦ через комунальне підприємство «Тепломережі».

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  у зв’язку з відсутністю теплопостачання на позачерговому засіданні  ухвалила рішення про запровадження додаткових канікул для учнів шкіл правобережної частини Кам’янського з 12 по 18 листопада.

 

 

15 листопада 2018