Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Дніпродзержинську триває міський фестиваль «Студентська весна-2016»

Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова, протягом лютого – квітня проходить міський фестиваль художньої самодіяльності студентів вищих навчальних закладів «Студентська весна-2016».

Перший тур, початковий, було проведено протягом лютого у кожному вищому навчальному закладі міста. Він складався з оглядів-конкурсів на факультетах і відділеннях, під час яких членами журі навчального закладу було відібрано найкращі номери для участі у звітному концерті. Другий, відбірковий тур триватиме з 22 березня до 7 квітня і складатиметься зі звітних концертів кожного навчального закладу. ІІІ тур, підсумковий, який проводиться у вигляді заключного гала-концерту,  заплановано провести 27 квітня на базі Дніпродзержинського центру позашкільної роботи та дитячої творчості.

Для підтримки талановитих та обдарованих молодих людей, створення умов для реалізації їх здібностей щорічно в Дніпродзержинську організовується ціла низка культурно-розважальних заходів. Фестиваль художньої самодіяльності студентів вищих навчальних закладів «Студентська весна» проводиться в місті вже 19 років поспіль.

16 березня 2016