Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У бібліотеці Кам`янського відкрили інформаційно-ресурсний центр

15 березня на базі юнацького відділу Центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка (директор – Тетяна Герасюта) відбулося відкриття інформаційно-ресурсного центру.

Комунікаційний центр оснащений сучасним обладнанням. Закуплено нові комп'ютери, ноутбуки, офісні меблі. У центрі діють безкоштовні курси комп'ютерної грамотності, тренінги з працевлаштування та ораторської майстерності. Надаються безкоштовні консультації юриста та психолога, працюють клуби за інтересами, є вільний  доступ в Інтернет.

Честь перерізати символічну стрічку під час церемонії відкриття надали Кам`янському міському голові Андрію Білоусову і голові Дніпровського офісу агентства у справах біженців ООН Мулусеу Мамо. Завдяки їх спільним зусиллям проект вдалося успішно реалізувати.

Першими відвідувачами центру стали студенти Кам'янського медичного коледжу. Всім гостям свята вручали сувеніри – весняні квіти, які власноруч зробили учасники майстер-класу від рукодільниці Анни Голубовської.

Далі захід перейшов у формат «питання-відповідь». У молодих людей була можливість дізнатися про літературні вподобання і захоплення міського голови, почути про пріоритетні напрями в роботі та перспективи розвитку рідного міста.

Урочисте відкриття центру пройшло в теплій і дружній атмосфері. Студенти лишилися задоволені змістовним спілкуванням з міським головою і запропонували відкрити у місті Молодіжний центр.

16 березня 2017