Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському визначено провідних спортсменів, які отримають міську стипендію

15 березня у Кам`янському пройшло засідання ради з питань розвитку фізичної культури та спорту, на якому було визначено перелік спортсменів для отримання міської стипендії.

Ця стипендія призначається провідним, обдарованим, перспективним спортсменам міста з олімпійських та неолімпійських видів спорту, спортсменам з особливими потребами, здатним забезпечити успішний виступ на Олімпійських, Паралімпійських, Всесвітніх іграх, Всесвітніх Універсіадах, Європейських іграх, Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах і кубках світу та Європи.

Від керівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів та громадських організацій міста на розгляд ради були надані клопотання  на 71 кандидата у стипендіати. Члени ради під головуванням директора департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяни Онищенко визначили 35 провідних спортсменів, які цього року отримають міську стипендію.

Розмір стипендії у 2017 році становить 1640 гривень, виплачується вона щомісяця протягом календарного року.

Порядок призначення та виплати міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам встановлено згідно з рішенням виконавчого комітету Кам`янської міської ради №32 від 22.02.2017.

16 березня 2017