Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЗВІТНЬО - ВИБОРЧІ КОНФЕРЕНЦІЇ ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ

Створено: 2016-05-16 09:05:18Оновлено: 2016-05-16 09:11:28

У відповідності до ст.11 Закону України «Про органи самоорганізації населення» у березні - квітні 2016 року в Заводському районі проводились звітньо - виборчі конференції мешканців району з метою обрання нового персонального складу органів самоорганізації населення (далі – ОСН).       У конференціях прийняли активну участь депутати міської ради, представники громадських організацій та небайдужі мешканці району.

На сьогоднішній день в районі діють 12  квартальних комітетів в місцях індивідуальної забудови, 2 комітети мікрорайонів -  «Центр» та «Черемушки», територіальний комітет «Центральний». Їх основним завданням є забезпечення активної участі територіальної громади у вирішенні окремих питань місцевого значення.

За результатами проведених конференцій обрано новий склад ОСН по комітетам:

Квартальний комітет №1:

Голова комітету – Кандалова Г.С., заступник голови – Кулікова А.Г., секретар комітету – Гура М.Н., члени комітету – Тимошенко М.Ф., Василенко Н О., Шульга З.М., Кордиш А.Ф.

Квартальний комітет №2:

Голова комітету – Кретова Н.І., заступник голови – Пастернак Т.М., секретар комітету – Грузин В.М., члени комітету – Кусаєва Л.Ф.,  Бархатова Н.В., Коваленко О.М., Ростемберська Р.О.

Квартальний комітет №3:

Голова комітету – Губарева Л.М., заступник голови – Кір’янова Л.М., секретар комітету – Губа Л.Д.., члени комітету – Топчій Т.Д., Драй Л.М., Жукова Л.І., Маслова Т.І., Веризумська В.О.

Квартальний комітет №4:

Голова комітету – Отрізна З.Б., заступник голови – Венжега Л.І., секретар комітету – Шеменькова С.Є., члени комітету – Аксюк Н.Ф., Литвиненко Ю.Г., Терещенко С.М., Зайцева Л.Т.

Квартальний комітет №5:

Голова комітету – Іванченко Л.М., заступник голови –  Бондаренко Ю.М., , секретар комітету – Ніколаєва В.В.,  члени комітету – Осавалюк Т.В., Кузьменко Ю.Г., Чабанюк М.М., Довбня М.Є., Сологуб Л.П., Карповська М.С., Данилюк О.М.

Квартальний комітет №6:

Голова комітету – Богун  О.І., заступник голови – Майоренко А.І., секретар комітету – Уколова Л.Г., члени комітету – Мокрицька Н.Д., Коваленко В.А.

Квартальний комітет №7:

Голова комітету – Осауленко К. І., заступник голови – Сало Ж.В., секретар комітету – Заїчко Н.В., члени комітету – Зенов Л.А., Зеленко О.Г., Неклеса Л.С., Голова О.Ю.

Квартальний комітет №8:

Голова комітету – Кучер Т.П., заступник голови – Комарова Т.В., секретар комітету – Білокобилко Н.С., члени комітету – Баштанник Г.С., Васильченко І.Є.

Квартальний комітет №9:

Голова комітету – Удовицька З.О., заступник голови – Вінник Л.П., секретар комітету – Матухно Л.А., члени комітету – Благова А.І.,  Борисова Т.О., Турченко О.П.

Квартальний комітет №10:

Голова комітету – Гейко О.І., заступник голови – Залеська Л.Г., секретар комітету – Подольська І.В., члени комітету – Безцінна Л.С., Золотоноша Л.І., Дулена В.П., Мазурик Н.Ф., Матухно Л.В., Яшкова Л.І., Белоус В.І.

Квартальний комітет №11:

Голова комітету – Ісматова Л.Г., заступник голови – Голосна Л.М., Лаврова М.І., секретар комітету – Лямець Л.І., члени комітету –  Анісімова Н.Т., Кокшарова А.О., Литвиненко С.М.

Квартальний комітет №12:

Голова комітету – Шипуля Н.О., заступник голови – Пугач Ю.Д., секретар комітету – Турівна О.А., члени комітету – Головня Т.Г.,  Парчук Н.С.

Комітет мікрорайону «Центр»:

Голова комітету – Сопіло Г.В., заступник голови – Джабарова К.Ю., секретар комітету – Муляр В.П., члени комітету – Москаленко, Федоренко В.Я., Гусарова Є.С., Белоус В.М.

Комітет мікрорайону «Черемушки»:

Голова комітету – Плужніков С.В., заступник голови – Мартинко О.В., секретар комітету – Луцик Л.М., члени комітету – Волох Л.М.,  Ліхошерстова Т.М., Зубкова Т.П., Гаврилова І.М.

Територіальний комітет «Центральний»:

Голова комітету – Цонєв С.І., члени комітету – голови квартальних комітетів та комітетів мікрорайонів.