Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янські шашкісти – найсильніші в області

Днями на базі Дніпровського державного технічного університету пройшли обласні фінальні змагання «Диво шашки» серед команд середніх навчальних закладів.

Дев’ять кращих команд з чотирьох міст області (місто Дніпро (2 команди), Кам’янське (4 команди), Кривий Ріг (2 команди), Верхньодніпровськ (1 команда) за коловою системою у  напруженій боротьбі змагалися за почесний Кубок обласної першості. Кращу четвірку команд нашого міста для участі у цих змаганнях було визначено в першості міста Кам’янське, фінал якої відбувся в колегіумі №16 наприкінці квітня. Саме там, завдяки  ретельному відбору, з міста на обласні змагання пробилися команди СЗШ №40, дві команди ліцею НІТ, а також команда СЗШ №23.      

Цікаво, що з перших ігор усім присутнім  стало зрозуміло: боротьба за почесний трофей розгорнеться  саме між  місцевими командами. І вони, за підтримки уболівальників, до самого  кінця змагань, так і не залишили жодних шансів «гостям». У напруженій боротьбі за медалі першості перемогла команда СЗШ №40 (володар двох титулів цього року: чемпіон Дніпровського району-2018 та чемпіон Кам’янського-2018), яка набрала 15 очок з 16 можливих (7 перемог і 1 нічия) впевнено посіла перше місце у чемпіонаті. Срібні медалі обласної першості  виборола друга команда ліцею НІТ, а бронзові нагороди здобула перша команда цього навчального закладу.

Переможцями в особистому заліку за дошками  стали: І дошка – Андрій Блоха (ліцей НІТ), 2 дошка – Артем Зєбзєєв (СЗШ №40), 3 дошка – Ілля Балабан (СЗШ №40), 4 дошка – Ксенія Гришко (СЗШ №23).            

16 травня 2018