Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

На Міжнародному турнірі зі стрільби спортсмен із Кам’янського виборов золото

З 2 по 12 травня у місті Ганновер в Німеччині пройшов щорічний Міжнародний турнір з кульової стрільби, у якому взяли участь 190 спортсменів з 31 країни світу. Спортсмен із Кам’янського показав кращі результати.

Цей турнір вважають інклюзивним, адже у відповідних вправах змагалися спортсмени-паралімпійці, дефлімпійці та олімпійціНаціональна паралімпійська збірна команда України на міжнародному форумі була представлена 8 спортсменами, які вибороли 17 медалей. З них – 7 золотих, 7 срібних, 3 бронзові та перше місце серед 31 країни світу! 

Українські паралімпійці не дали шансу практично жодній із команд стати першою. Кожен із 8-ми спортсменів-паралімпійців отримав високі нагороди, що є вагомим досягненням національної команди. До паралімпійської збірної команди України входить і наш земляк, спортсмен комунального закладу «Інваспорт», майстер спорту України міжнародного класу, Віталій, Плакущій. Він виборов 3 золоті та 1 бронзову медаль.

Вітаємо національну збірну команду, тренерів і фахівців, які стали складовою цього успішного виступу та значущого кроку команди на шляху до змагань Токіо-2020.

 

16 травня 2019