Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Де можна пройти безкоштовну консультацію та тестування на ВІЛ-інфекції у Кам’янському

19 травня відзначається Всесвітній день пам’яті жертв СНІДу. У Кам’янському спеціалізована медична допомога ВІЛ-позитивним надається у кабінеті «Довіра», де майже кожен мешканець міста має можливість пройти безкоштовну консультацію та тестування на ВІЛ.

Станом на 1 травня поточного року у нашому місті на диспансерному обліку перебуває 1012 ВІЛ-позитивних, серед яких 389 хворих на СНІД. Дорослих хворих, які отримають антиретровірусну терапію – 563. Дітей до 18 років на обліку – 38, з них 18 – з підтвердженим діагнозом ВІЛ – інфекції. У 5 дітей діагностовано стадію СНІД. Антиретровірусну терапію отримують 17 дітей.

За чотири місяці 2019 року у місті зареєстровано 32 нових випадки ВІЛ – інфекції. У 25 випадках встановлено статевий шлях передачі.

Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту наголошує: важливо усвідомити, що епідемія ВІЛ – це реальність сьогодення. Людина має знати про можливі ризики та шляхи запобігання інфікування. Це перший крок до профілактики, отримання медичної допомоги, соціальної та психологічної підтримки.

Кабінет «Довіра» працює на базі Спеціалізованої медико-санітарної частини №8 за адресою: пр. Аношкіна 67, кабінет 56.

16 травня 2019