Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчан запрошують на «Ніч музеїв – 2019»

18 травня о 18:00 годині Музей історії Кам’янського запрошує гостей на традиційне свято «Ніч музеїв - 2019. Елементи», присвячене Міжнародному дню музеїв, який широко відзначається у всьому світі.

Музейне дійство в різноманітних формах з використанням сучасних технічних засобів презентуватиме відвідувачам самобутню українську культурну спадщину у багатьох її проявах. У ході інтерактивної комунікації гості зможуть не тільки познайомитись з деякими елементами культурної спадщини українського народу, а й глибше зрозуміти взаємозв’язок духовних цінностей минулого з сучасними, забезпечивши таким чином їх проекцію у майбутнє.

Свято відбуватиметься на кількох майданчиках, послідовно змінюючи одну складову на іншу. Майстер-клас на виставці «Душею бачу світ... Лялькові історії», де відвідувачі зможуть взяти участь у творенні артефакту українського народного мистецтва – ляльки-мотанки, органічно перейде у майтер-клас зі складання родоводу, який проведе директор музею, кандидат історичних наук Наталія Буланова.

Від першої експозиційної зали, де відвідувачі стануть учасниками обряду «Українське народне весілля», дійство переміститься до другої, на екскурсію по виставці всесвітньовідомої української художниці «Дивосвіт Марії Примаченко», яка пройде у форматі іменин.

Завершиться музейне свято в кінозалі переглядом документального фільму про традиції української вишивки «Спадок нації».

Тривалість музейного свята – дві години.

Квитки можна придбати у касі музею.

Довідки за телефонами: 097-553-83-03, 067-150-78-85

16 травня 2019