Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському відновлюють зовнішнє освітлення

Спеціалісти ТОВ «Горсвет» продовжують відновлювати зовнішнє освітлення вулиць та дворів міста. Ремонти проводяться за дорученням міського голови Андрія Білоусова з урахуванням заявок і прохань, що надходять від городян.

Зокрема, останнім часом було відновлено освітлення на проспекті Наддніпрянському (колишній проспект 50 років СРСР), де встановили п'ять нових опор, а чотири перемістили в центр зеленої зони, за рахунок чого тепер добре освітлюються обидві сторони дороги. Освітили ділянку дороги, де Наддніпрянський проспект примикає до Єлизаветівського шосе, а також проїжджу частину від в'їзду в місто з боку Єлизаветівки до проспекту Перемоги. Шість нових світильників встановили під мостом при з'їзді на вулицю Харківську, і 15 нових ліхтарів освітлюють територію дитячого майданчика по цій вулиці. Відновили освітлення з заміною світильників та кабелю по вулиці 40 років Перемоги. Усі об'єкти вже підключені до системи диспетчерського обслуговування.

Крім того, в центральній частині міста, на спуску від вокзалу до площі Визволителів, були встановлені 16 нових світильників уздовж проїжджої частини і стільки ж уздовж пішохідної зони. У верхній частині вулиці Медичної на переході через залізничні колії встановили три освітлювальні опори. Також працівниками підприємства оперативно було виконано заміну опори біля Головпоштамту, збитої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Освітлена вулиця Широка від проспекту Свободи до вулиці Республіканської. 15 нових світильників встановлено на вулиці Тихій, 16 – по провулку Азовському і 12 – у Таращанському провулку. 

16 червня 2017