Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському триває реконструкція трамвайних переїздів

Трамвайні переїзди на центральних вулицях Кам'янського продовжать ремонтувати і викладати бруківкою. Незабаром буде відремонтовано два трамвайних переїзди – перетини проспекту Шевченка з вулицями Спортивною та Москворецькою.

У ході ремонту фахівці комунального підприємства «Трамвай» виконають заміну поворотних трамвайних ліній цих двох вузлів. Паралельно з цим підприємство «Сегмент» замінить асфальтне покриття переїздів на гранітну бруківку.

Перший етап із демонтажу частини трамвайної лінії розпочнеться в понеділок, 19 червня, з перехрестя Шевченка – Москворецька.

З огляду на те, що ці об'єкти знаходяться в центрі міста, роботи будуть вестися практично цілодобово, щоб не перекривати рух автотранспорту. Під час робіт буде задіяна вся необхідна спецтехніка. На даному етапі починається підготовка об'єктів до ремонту.

Трамвайні переїзди облаштовують за дорученням міського голови Андрія Білоусова. І головні завдання, поставлені ним, – це висока якість ремонтних робіт та оперативність їх виконання.

16 червня 2017