Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

20.08.2018 ВІДБУДЕТЬСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЕКТІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ФУНДАЦІЇ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ СПІВПРАЦІ ПАУСІ

Створено: 2018-08-16 12:13:33Оновлено: 2018-08-17 13:47:42

20.08.2018 об 1100 в каб.223 МВК відбудеться робоча нарада щодо планування реалізації громадських проектів в межах бюджету участі під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Чернишова О.А. та за участі представників Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, членів Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі) та авторів громадських проектів-переможців Конкурсу 2018 року.

На робочій нараді буде представлено та детально розглянуто кожен із громадських проектів-переможців, а також відпрацьовано питання подання звітності про стан їх реалізації.

Представники міст-практиків громадського бюджету Людмила Проценко (м.Черкаси) та Аліна Пузакова (м.Кропивницький) нададуть фахові експертні рекомендації щодо ефективної та оперативної реалізації таких проектів в повному обсязі (план робочої наради додається).

Така співпраця відбувається в рамках проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ в рамках Ініціативи "Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб", що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.