Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

40 команд молоді Кам’янського змагалися в легкоатлетичній естафеті

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України управління молоді та спорту міської ради вперше організувало і провело у Кам’янському легкоатлетичну естафету.

Участь у змаганнях взяли 25 шкільних команд, 13 команд вищих навчальних закладів, а також команди ДЮСШ№1 та металургійного комбінату. Кожну із них представляли 8 кращих спортсменів, які змагалися на швидкість у Центральному парку культури та відпочинку.

Абсолютним переможцем та кращою серед студентів стала команда Кам’янського коледжу фізичного виховання. На другому місці серед спортсменів вишів – студенти Металургійного коледжу, «бронза» – у другої команди коледжу фізичного виховання «Южкокс».

Серед шкіл перше місце посіла команда навчального закладу №3, на другому місці – учні школи №44, на третьому – школи №38. Останнім одержати «золото» на естафеті завадила травма спортсмена просто біля фінішу.

Судді естафети зазначили: учасники відмінно проявили себе під час змагань і продемонстрували високий рівень роботи викладачів фізкультури навчальних закладів.

Начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк привітав спортсменів, урочисто вручив переможцям медалі та кубки і зазначив:

«Легка атлетика – це королева спорту! Сьогодні у нас немає програвших, бо наша молодь найкраща! Активно тренуйтесь до наступної естафети, щоб показати ще кращі результати».

16 вересня 2019