Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулася позачергова сесія міської ради

16 вересня відбулося позачергове засідання 46-ї сесії міської ради. За дорученням міського голови Андрія Білоусова засідання провів секретар міської ради Олександр Залевський.

Депутати розглянули 6 питань порядку денного, серед яких внесення змін до міського бюджету, Програми соціального захисту населення та Програми регулювання чисельності безпритульних тварин.

Насамперед дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам додатково виділені 2,6 млн грн на протиепідемічні заходи. Додаткові кошти виділено й на виконання Програми соціального захисту населення, щодо створення безбар’єрного середовища для людей з вадами слуху, а саме забезпечення комунальних закладів міста перекладачами жестової мови.

«Також до бюджету були включені 10 млн грн, які надійшли від Європейського інвестиційного банку на ремонт 16-го колегіуму», ‑ сказав Олександр Залевський.

На сесії були розглянуті 2 депутатські запити від фракції ВО «Батьківщина, які стосувались включення до проєкту бюджету на 2021 рік фінансування на забезпечення страхування працівників медичних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів й заборони створення та функціонування на території міста закладів грального бізнесу. Після нетривалої дискусії обидва депутатські запити не набрали необхідної для прийняття кількості голосів.

16 вересня 2020