Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У кам’янський Центр медичної реабілітації учасників бойових дій придбали нове обладнання

Минулого тижня у Центрі медичної реабілітації учасників бойових дій встановили нове обладнання: екстра ванну гідромасажну для рук та INDAP апарат для газових ін’єкцій СО2. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Екстра ванна використовується для проведення масажних процедур верхніх кінцівок з метою профілактики та лікування посттравматичних станів, запалювальних процесів та розладів нервової системи.

INDAP апарат для газових ін’єкцій СО2 - це підшкірне застосування вуглекислого газу з судиннорозширювальною та знеболювальною дією. Покращує кровообіг, кровообіг мозку, серця та судин.

На теперішній час ще 6 одиниць фізіотерапевтичного обладнання, яке відноситься до останнього покоління медичної техніки для реабілітації опорно-рухового апарату, проходять процедуру закупівель.

Додаткові кошти у розмірі 80,4 тис дол на закупівлю фізіотерапевтичного обладнання виділені в рамках співпраці зі Світовим банком.

Центр медичної реабілітації учасників бойових дій, зокрема, учасників АТО та інших пільгових груп на базі Кам’янської міської лікарні №5 створений у 2019 в рамках реалізації гранту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей» Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, який Україна отримала в якості фінансової допомоги від Світового банку.

За кошти гранту та за рахунок співфінансування з міського бюджету було виконано ремонт приміщень, створено реабілітаційне та фізіотерапевтичне відділення, відділення лікувальної фізкультури та відділ психологічної реабілітації.

Щорічно у Центрі медичної реабілітації мають можливість проходити лікування близько 800 учасників АТО та ветеранів інших категорій міста та області.

 

 

 

 

 

16 вересня 2020