Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Семінар «Можливості енергозбереження в багатоквартирному будинку» проведено за участю ОСББ в Дніпровському районі

Створено: 2017-02-17 09:26:00Оновлено: 2017-02-17 09:30:46

Адміністрацією Дніпровського району Кам’янської міської ради 15 лютого 2017 року був проведений семінар на тему «Можливості енергозбереження в багатоквартирному будинку» за участю голів ОСББ, керівників органів самоорганізації населення лівобережної частини району.  

Метою проведення семінару є інформування керівників ОСББ, ЖБК, органів самоорганізації населення відносно заходів по енергоефективності будівель, залучення до участі в Державній програмі «Теплі кредити Державного агентства енергоефективності».

На семінар були запрошені експерти проекту Міжнародної фінансової корпорації «Енергоефективність в житловому секторі України» Наталія Арінічева та Ігор Галочка, які розповіли про енергозбереження в багатоквартирному будинку, привели приклади ОСББ з інших міст України, які заощаджують та долучаються до цієї Державної програми.

Тема семінару зацікавила голів ОСББ і тому адміністрацією Дніпровського району на 21 лютого поточного року заплановано виїзну нараду голів ОСББ з практичним показом сучасного теплового пункту з діючими індивідуальними тепловими приладами за адресою: пр.Металургів,40.