Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському відбулось засідання круглого столу з питань соціальної політики

17 березня у приміщенні юнацького відділу Центральної бібліотеки імені Т.Г.Шевченка відбулось засідання круглого столу за участю керівництва міста та представників благодійного фонду «Карітас Кам`янське».

На заході був присутній секретар Кам`янської міської ради Олександр Залевський, представники міської та районних служб у справах дітей, управлінь соціального захисту, соціальні педагоги навчальних закладів міста.

Директор благодійного фонду «Карітас Кам`янське» отець Ігор Пагулич повідомив про основні напрями діяльності організації. Це, зокрема, опіка самотніх літніх людей, гуманітарна та психологічна допомога, супровід сімей вразливих категорій.

Крім цього, «Карітас Кам`янське» активно допомагає вимушеним переселенцям з Донбасу, демобілізованим учасникам АТО, опікується проблемами родин загиблих. Також нещодавно благодійники почали допомагати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

За круглим столом представники фонду обговорили механізм співпраці з соціальними службами міста, педагогами навчальних закладів у частині допомоги переселенцям, учасникам АТО, багатодітним та малозабезпеченим сім`ям, дітям, які опинились у складних життєвих обставинах. Фахівці міських управлінь соцзахисту та служби у справах дітей зазначили, що готові надавати благодійникам необхідну інформацію про тих, хто потребує допомоги,  або втілювати спільні соціальні проекти.

«Будь-які благодійні ініціативи, які мають на меті підтримку вразливих верств населення, треба всіляко підтримувати. Тому я щиро вдячний організаторам круглого столу за конструктивний діалог з представниками міських служб. На жаль, сьогодні дуже багато громадян опинились у складних життєвих обставинах. Тому роль благодійних організацій у таких питаннях надзвичайно важлива і дуже цінна», – зазначив Олександр Залевський. 

17 березня 2017