Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Коронавірус: Кам’янський міський голова провів засідання з питань виконання протоколу комісії ТЕБ та НС

16 березня в Кам’янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання з питань виконання міськими службами протокольних рішень і рекомендацій комісії ТЕБ та НС, що стосуються протиепідемічних заходів, профілактики та нерозповсюдження нової коронавірусної інфекції на території міста.

Всі служби, управління та департаменти міста чітко виконують усі пункти протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В установах освіти всіх форм власності до 3 квітня оголошено карантин. Організовано дистанційний процес навчання, скасовані всі масові заходи, весь громадський транспорт і зупинки обробляються спеціальними дезінфікуючими засобами. Через ЗМІ та радіо жителям повідомляють про поточну ситуацію, а також інформують про симптоми і запобіжні заходи, які рекомендовані МОЗ України.

З міського бюджету виділено 10 мільйонів гривень на першочергові заходи, спрямовані на боротьбу з коронавірусом. За розпорядженням міського голови два рази на тиждень всі служби, які забезпечують процес життєдіяльності міста, будуть координувати свою роботу на спеціальному засіданні штабу.

Також зараз в терміновому порядку завершується ремонт другої половини інфекційного відділення міської лікарні №7, куди в разі необхідності будуть направлятися люди, які контактували з хворими на коронавірус.

За словами медиків, на даний момент в Кам’янському і в Дніпропетровській області не виявлено жодного випадку захворювання на новий вірус. У разі ж виникнення подібної ситуації за вказівкою департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА пацієнтів, у яких буде виявлено і підтверджено коронавірус, направлять до лікарні міста Дніпро.

Основні запобіжні заходи для захисту від нової коронавірусної інфекції: уникати місць масового скупчення людей, регулярно мити руки і обробляти дезінфікуючими засобами, не чіпати руками очі, рот і ніс, дотримуватися правил респіраторної гігієни.

17 березня 2020