Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янський міський голова привітав переможців учнівських олімпіад

16 травня на новій сцені театру імені Лесі Українки відбулася урочиста церемонія нагородження школярів Кам’янського, які стали кращими в інтелектуальних змаганнях всеукраїнського, обласного та міського значення, а також взяли участь у наукових проектах Малої академії наук України.

Привітати переможців олімпіад з високими досягненнями у науковій сфері приїхав міський голова Андрій Білоусов. У залі зібралися керівники навчальних закладів міста, педагоги, учні шкіл та їх батьки.

Протягом 2017-2018 навчального року  у міських предметних олімпіадах взяли участь більше 1600 талановитих, інтелектуально обдарованих учнів з усіх шкіл. В обласних олімпіадах від нашого міста взяли участь 100 учнів, з яких 57 стали призерами: перше місце посіли 12 учнів, друге – 11, третє місце –  34 учні.

«Ваші перемоги яскраво демонструють ваші старання і завзятість до отримання знань, прагнення до нових наукових відкриттів, а також кропітку працю вчителів, які допомагають вам на цьому шляху. Вітаю вас! Ви наша гордість, наше майбутнє!» – сказав міський голова.

Андрій Білоусов висловив особливу подяку педагогам загальноосвітніх навчальних закладів міста та батькам, які допомагають дітям розвиватися, підвищувати рівень інтелектуальних здібностей для ефективної самореалізації в житті.

Школярі-переможці всіх етапів олімпіад, а також педагоги та директори шкіл були відзначені  подячними листами міського голови.

17 травня 2018