Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Легендарна оперета в Кам’янському

Лише  тиждень залишився до прем'єри оперети «Маріца»  –  масштабного проекту, в якому зайнятий практично весь творчий склад  кам’янського театру ім. Лесі Українки. Постановка будь-якої оперети – справа  нелегка. Адже треба і музичний матеріал освоїти (за це відповідають музичний керівник і диригент Євген Куров, хормейстери Ірина Шульга та Ольга Задунай, концертмейстер Наталія Мороз), і єдино вірне сценографічне рішення знайти (художник-постановник – Ірина Кохан), і хореографію продумати (балетмейстери – Наталія Клішина і Олександр Пушкарьов), а головне – створити  сценічні образи персонажів – живі  і переконливі.

І все це для того, щоб вистава вийшла легкою, веселою, романтичною і захоплюючою. Впевнені, що так і буде, адже ставить «Маріцу» головний режисер театру – Заслужений  діяч мистецтв України Сергій Чулков (глядачі і досі з ностальгією згадують оперети в його постановці «Летюча миша» і «Сільва»). Досвідчена талановита команда постановників, і не менш талановитий склад виконавців обіцяють глядачам феєричне видовище і незабутні враження.

На головні ролі в цьому спектаклі призначені по кілька виконавців. Так графиню Маріцу гратимуть заслужена артистка України Світлана Комарова і Ольга Онискевич, роль Тасілло довірена Євгену Босенко та Сергію Винокурову. У виставі також візьмуть участь артисти балету. У масових сценах та хорових партіях будуть задіяні всі драматичні артисти театру. 

Вперше поставлена в 1924 році  на сцені віденського театру Ан дер Він, «Маріца» одразу полонила серця глядачів, а за яскравий національний колорит її назвали «найголовнішою угорською оперетою». З тих самих пір  «Маріца» не покидає топ-десятку найбільш затребуваних постановниками і глядачами творінь Імре Кальмана в світовому музичному театрі.

А 23 травня легендарна оперета нарешті завітає і до Кам’янського. Колектив театру запрошує містян на прем’єру.

 

 

17 травня 2018