Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Делегація з Кам’янського візьме участь в обласному заході до Дня вишиванки

17 травня –Всесвітній День вишиванки. Масштабні заходи заплановані цього дня по всіх містах України. Дніпропетровщина не залишилась осторонь: у Дніпрі та інших населених пунктах регіону сьогодні пройдуть тематичні концерти, акції та цікаві виставки. Долучаться до свята і кам’янчани: делегація з представників міста сьогодні вранці вирушила до обласного центру для участі в урочистих заходах.

У Дніпрі свято відзначать яскравим флешмобом. До нього приєднаються понад півтори тисячі молодих людей. Вони створять біля ДніпроОДА унікальну «живу» вишиванку». Окрім цього, мешканці та гості міста можуть стати глядачами другого туру дитячого талант-фесту «Z_ефір», який зібрав понад 700 учасників з різних куточків області.

Яскравий захід пройде цього дня і у Кам’янському. О 16 годині на майдані Петра Калнишевського розпочнеться загальноміське свято   національної єдності «Нитками вишита любов».  На містян чекає насичена святкова програма. Будуть організовані цікаві виставки, конкурси, працюватимуть фотозони і різноманітні майстер-класи. Також в межах свята відбудеться яскрава концертна програма за участю творчих колективів міста та ансамблю української пісні і побутового танцю «Оксамит» (Запоріжжя).

 

17 травня 2018