Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У кам’янській спортивній школі пройшов випускний вечір

16 травня у дитячо-юнацькій спортивній школі №4 відбувся традиційний випускний вечір. Серед дітей, які закінчили навчання, – майстри спорту, переможці та призери міжнародних і національних змагань, члени збірних команд області та України, стипендіати міського голови.

Свідоцтва про закінчення навчання випускникам урочисто вручив Кам'янський міський голова  Андрій Білоусов.

«Ми високо цінуємо ваші досягнення, знаємо, яка це нелегка щоденна праця, які потрібні сила волі, витримка, професіоналізм, щоб здобувати перемоги. Я вітаю вас із новим етапом у житті і спортивній діяльності. Бажаю не зупинятися на досягнутому. Продовжуйте розвиватися, радуйте всіх нас новими досягненнями! Особливих слів подяки заслуговують батьки і тренери, чий досвід, терпіння і труд роблять ваші перемоги можливими!»  – сказав міський голова.

Подячні листи за високу професійну майстерність, вагомий внесок у підготовку спортсменів і розвиток спортивної галузі Андрій Білоусов вручив тренерам-викладачам школи.

Випускників також привітали заступник міського голови Владислав Мелешко, директор ДЮСШ №4, голова міської федерації тхеквондо ВТФ Олександр Кірпа, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко. Олександр Кірпа зазначив, що спортсмени, які сьогодні покидають стіни навчального закладу, – це гордість  школи.

«Молоді люди, які протягом 10 років займалися спортом, віддаючи тренуванням більшу частину своїх життєвих сил і енергії – приклад для підростаючого покоління!» – сказав директор ДЮСШ.

Від імені тренерського колективу, батьків і учнів, він висловив подяку Андрію Білоусову за його сприяння розвитку всіх спортивних напрямків у місті.

17 травня 2018