Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міні-гранти на проведення заходів із програмування в рамках ініціативи Meet and Code

Створено: 2019-07-17 05:37:47Оновлено: 2019-07-17 05:39:32

Уже втретє в Україні Meet and Code розпочинає відбір подій із популяризації новітніх технологій. Основна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні Ресурсним центром ГУРТ за підтримки SAP, – привернути увагу дітей і молоді до переваг цифрового світу.

Дедлайн для подання в рамках першого раунду – 8 серпня 2019 року.

Кожна неурядова організація (НУО) має можливість подати заявку та отримати грант на організацію подій, присвячених програмуванню/новітнім технологіям.

За умовами програми ці заходи необхіднопровести впродовж Тижня кодування ЄС, що триватиме з 5 по 20 жовтня 2019 року.

Критерії відбору поданих заявок:

-            кожна подія має стосуватися теми технологій і кодування. Незалежно від формату – хакатон, семінар, лекція, кінопоказ, конкурс, ніч кодування, курси робототехніки –подія має зосереджуватися на програмуванні;

-            кожну подію мусить відвідати щонайменше 20* дітей та/або молодих людей віком від 8 до 24 років (*верхня межа відсутня);

-            заходи в рамках ініціативи Meet and Code, повинні бути безкоштовними для учасників.

ВАЖЛИВО! Всім ОГС-аплікантам перед поданням заявки потрібно зареєструватися на порталі TechSoup Україна. Для реєстрації на сайті Meet and Code слід використати токен, який надається на порталі TechSoup в обліковому записі організації: «Мій профіль» (у верхньому правому куті) à «Назва вашої організації» (у правому куті під іконкою «Пошук») à » Ключі доступу».

Для отримання додаткової інформації завітайте на www.sap.ua.