Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЕКТІВ В МЕЖАХ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

Створено: 2019-07-17 07:09:37Оновлено: 2019-07-17 07:23:17

Наразі триває проміжковий етап бюджету участі, пов`язаний із обов`язковими  формальними процедурами. Так 27.06.2019 на черговій сесії міської ради було прийнято відповідне рішення, яким затверджено перелік громадських проектів-переможців та здійснено перерозподіл коштів на їх реалізацію відповідним головним розпорядникам.

Днями виконавчі органи міської ради, що здійснюватимуть впровадження, отримали громадські проекти та розпочали організаційну роботу, яка полягає у плануванні етапів і строків їх реалізації та визначенні відповідальних посадових осіб.

До кінця липня департамент економічного розвитку міської ради повідомить авторам громадських проектів-переможців необхідну інформацію щодо контактних осіб департаментів та управлінь міської ради для налагодження двосторонньої співпраці та здійснення контролю виконання проектів.

На запитання стосовно перебігу бюджету участі Вам нададуть відповіді у департаменті економічного розвитку за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, к.313 або за телефоном 55 41 31.