Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському привітали матусь, які народили у День міста

Народили у День міста – отримали подарунки. Породіль, які 14 вересня подарували місту маленьких кам’янчан, від імені міського голови Андрія Білоусова привітав його перший заступник Олександр Чернишов. Молоді мами отримали найщиріші вітання, квіти та приємні подарунки у вигляді грошових сертифікатів на суму 1853 гривні.

З усіх святкових подій у День міста одна з найприємніших – це поява на світ маленьких кам’янчан. Перший заступник міського голови Олександр Чернишов зазначив, що міська влада робить усе можливе для благополуччя дітей. Він побажав новонародженим міцного здоров’я, а їхнім батькам – терпіння і сил.

Породілля Ірина зізнається: святкового салюту та концерту на день міста цього року, на жаль, не побачилa. Втім, для неї цей день став найважливішим та незабутнім: народився довгоочікуваний син.

Традиція вітати матусь, які народили у День міста, започаткована в 2013 році. Саме у такий спосіб міська влада намагається сприяти збільшенню народжуваності, вихованню патріотизму та любові до рідного міста.

Цього року в святковий день у пологовому відділенні 9-ї міської лікарні народилося 5 малюків – 4 дівчинки та 1 хлопчик. А якщо переважна більшість новонароджених – дівчатка, це неодмінно чудова прикмета, яка обіцяє щастя та удачу, – зазначив Олександр Чернишов.

За матеріалами Міської інформаційної служби

17 вересня 2019