Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс заходів для European Researchers’ Night

Створено: 2018-01-18 09:43:58Оновлено: 2018-01-18 09:44:55

European Researchers’ Night пропонує прийняти участь у конкурсі, що спрямований підвищувати інтерес до науково-дослідницької та інноваційної діяльності, особливо серед молоді. Як правило подія відбувається в останню п’ятницю вересня та може тривати кілька днів. Максимальна тривалість підтримки становить два роки з дати, зазначеної в грантовій угоді. 

European Researchers’ Night підтримує суспільне визнання дослідників та проводиться в таких формах, як: практичні експерименти, наукові вистави, дебати, конкурси чи вікторини.

Будь-яка зареєстрована організація з ЄС, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України та інших країн, пов’язаних із програмою «Горизонт 2020», може подавати заявки до 14 лютого 2018 року.

У фокусі – широка громадськість, де залучаються люди незалежно від рівня їх наукової підготовки. Активності заходу можуть включати поєднання аспекту освіти та розваг, особливо що стосується молодіжної аудиторії.

Програма покликана просувати європейські цінності, гендерну рівновагу, дослідження та інновації.

Європейський Парламент та Рада призначили 2018 рік «Європейським роком культурної спадщини». Тож заохочується включати заходи, пов’язані з питанням культурної спадщини. До організації події необхідно залучати дослідників, що безпосередньо контактують із громадськістю.

Детальніше про умови конкурсу та інструкції щодо подачі заявки можна ознайомитися за посиланням: https://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/msca-night-2018.html.