Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулось засідання робочої групи щодо виявлення фактів незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів

18 лютого під головуванням заступника міського голови Костянтина Сауся відбулось засідання тимчасової робочої групи щодо виявлення та припинення фактів незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів на території Кам’янського.

Костянтин Саусь повідомив, що міським головою Андрієм Білоусовим з метою виявлення та припинення фактів незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів на території міста видано відповідне розпорядження та затверджено склад тимчасової робочої групи.

На своєму засіданні члени робочої групи, обговорили організаційні моменти роботи на найближчий час.

Комунальному підприємству Кам’янської міської ради «Благоустрій» було доручено у найкоротший термін здійснити детальне обстеження території міста, у тому числі Карнаухівського старостинського округу з метою виявлення незаконного функціонування АЗС/АГЗС на території міста.

Про виявлені правопорушення, на виконання протокольних доручень засідань міжвідомчої регіональної робочої групи щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним, департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради буде інформувати Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Також, як зазначено у розпорядженні міського голови, з метою оперативного розгляду звернень з питань незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів на території міста було запроваджено пряму телефонну лінію – 0 800 501 365

 

18 лютого 2020