Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському створять майстерню для дітей з особливими потребами

До Кам’янського міського голови Андрія Білоусова звернулися батьки дітей з особливими потребами та представники громадської організації «Радість жити» з пропозицією створити майстерню для дітей різного віку в одному з приміщень загальноосвітньої школи-інтернату – центрі розвитку дитини «Гармонія».

17 лютого Андрій Білоусов провів виїзну робочу нараду з даного питання.

«Міський голова поставив завдання ‑ організувати позакласну діяльність для дітей з особливим потребами. З цією метою ми введемо ставку гурткової роботи в цьому навчальному закладі, щоб завдяки гурткам різних напрямів, діти могли реалізувати себе і проходити реабілітацію після шкільних уроків. Усі технічні питання будуть узгоджуватися додатково і протягом місяця буде розроблено детальний план створення реабілітаційного центру», ‑ сказала директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко.

На даний момент у центрі розвитку дитини «Гармонія» навчається 99 дітей з особливими потребами.

«Наші діти дуже потребують розвитку і отримання нових навичок. Андрій Леонідович Білоусов завжди йде нам назустріч, підтримує в прагненні навчати і соціалізувати наших дітей», ‑ сказала голова громадської організації «Радість жити» Ольга Майорова.

Відкрити майстерню планують у новому навчальному році.

18 лютого 2020