Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ ФОРУМ ІЗ НАПИСАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЕКТІВ ПРИНІС ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Створено: 2019-03-18 12:36:12Оновлено: 2019-03-18 12:40:24

11 березня у Центрі позашкільної роботи відбувся Загальноміський форум з написання громадських проектів. У заході прийняло участь близько 150 осіб, серед яких були потенційні автори проектів, експерти Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, представники виконавчих органів міської ради, громадських організацій, Центру молодіжних ініціатив, засобів масової інформації та інші небайдужі мешканці.

Відкрив захід перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради О.Чернишов з коротким оглядом минулорічного процесу бюджету участі. Надалі спікерами на Форумі виступили експерти Фундації Людмила Проценко та Анна Ніколенко-Баєва, які розповіли про загальні тенденції розвитку громадського бюджету в Україні та представили його найкращі практики. Про особливості впровадження партиципаторного бюджетування саме в Кам`янському розповідали представники виконавчих органів міської ради. Під час заходу мешканці отримали вичерпні відповіді на запитання та фахову допомогу від експертів та посадовців із урахуванням досвіду інших міст-практиків. Завершився захід колективною практичною роботою, яка мала продовження на наступний день на семінарі з бюджету участі у центральній бібліотеці міста.

Увесь час, допоки тривав загальноміський форум, у холі працювали місцеві художники, один із яких автор проекту-переможця 2018 року Тимур Левченко. Вони надавали майстер-клас із малювання і кожен присутній міг долучитися до колективної роботи.

Загалом у результаті проведення Форуму місто отримало близько 30 додаткових проектів високої якості підготовки, за що окрему вдячність міська рада висловлює Фундації, як партнеру у процесі впровадження бюджету участі.

Така співпраця Кам`янської міської та Фундації відбувається в рамках Меморандуму про співпрацю по проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ в рамках Ініціативи "Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб", що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.