Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Юні захисники Кам’янського на практиці довели вміння безпечно працювати з бойовою зброєю

Згідно календарно-тематичного планування занять з предмету «Захист Вітчизни» з 4 лютого вчителі військової підготовки Кам’янського розпочали з юнаками 10-х класів вивчення 5 розділу – «Вогнева підготовка».

Теоретичні заняття були присвячені вивченню наступних тем: «Організація та порядок проведення учбових і бойових стрільб», «Заходи безпеки при поводженні з бойовою зброєю та боєприпасами», «Дії стрільця на стрільбищі за командами керівника стрільб». Після опанування теоретичного блоку з юнаками був проведений залік.

Також,  протягом курсу навчання були організовані та проведені практичні заняття по правилам поводження зі зброєю, організований тренувальний вишкіл по прийомам та  правилам стрільби з використанням учбових макетів автомату Калашнікова, відпрацьовані практичні учбові стрільби з використанням пневматичної зброї.

Безпосередньо напередодні проведення бойових стрільб на базі опорних закладів з вивчення предмету «Захист Вітчизни» були організовані та проведені  практичні заняття  направлені на здобуття якісних практичних навичок  безпечного поводження зі зброєю та боєприпасами за типовими командами керівника стрільб. Після чого прийняли додатковий залік, на підставі якого і здійснили допуск учнів до участі у бойових стрільбах.

Так до участі було залучено 28 закладів загальної середньої освіти міста  у кількості 214 учнів, які успішно склали заліки з «Вогневої підготовки».

11 березня на базі 93-ої окремої механізованої бригади ЗСУ (смт. Черкаське, Новомосковського району Дніпропетровської області) під керівництвом кадрового складу військового підрозділу були проведенні бойові стрільби по відпрацюванню 1-ої вправи автомату Калашнікова з юнаками Кам’янського.

Мета заходу – якісне закріплення та  удосконалення практичних навичок поводження зі зброєю, відпрацювання прийомів та правил стрільби з бойової  зброї, формування в учнів почуття патріотизму, фізичного розвитку і рухових здібностей, морально-вольових якостей, уміння якісно та влучно вести практичний вогонь зі зброї. 

Юні захисники на практиці довели вміння безпечно працювати з бойовою зброєю, уміло діяли за командами керівництва стрільб, не допустили порушень заходів безпеки при поводженні зі зброєю та боєприпасами.

І саме головне – випускники шкіл мали можливість приєднатися до славної когорти українських захисників та отримали справжнє задоволення від бойової роботи зі зброєю, що стало підсумком  та практичним закріпленням вивчення теоретичного блоку військового предмету.

Вчителі предмету «Захист Вітчизни» мали змогу на практиці підвищити свій фаховий рівень, обговорити з кадровими військовими проблеми, які виникають у солдат на першому етапі служби, та ретельно вирішити питання подальшого удосконалення навчально-виховного процесу.

Завдяки плідній співпраці з українським військом – наша молодь ще на один крок наблизилася до здатності  впевнено стати на захист нашої Вітчизни.

 

18 березня 2019