Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському вшанують героїв і жертв Чорнобильської катастрофи

18 квітня під головуванням першого заступника Кам’янського міського голови Олександра Чернишова відбулась робоча нарада з питання проведення мітингу та урочистої церемонії покладання квітів до пам’ятного знака «Чорнобиль – вічний біль України» з нагоди 31-річниці Чорнобильскої катастрофи. Посадовці разом з громадськими організаціями чорнобильців обговорили організаційно-технічні заходи робочого плану.

26 квітня у Камянському в храмі Святого Луки о 9.00 буде проведена панахида за жертвами Чорнобильської катастрофи. О 10:00 у сквері Героїв Чорнобиля по вулиці Сергія Слісаренка (колишня вулиця Скаліка) розпочнеться мітинг та урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знака «Чорнобиль – вічний біль України». У ході мітингу присутні вшанують загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання.

Взяти участь у заходах запрошуються ліквідатори аварії на ЧАЕС, постраждалі від Чорнобильської аварії та мешканці міста.

26 квітня 1986 року назавжди залишиться однією з найтрагічніших дат не лише в українській, але й у світовій історії. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції стала лихом планетарного масштабу, страшним попередженням для усього людства.

 

18 квітня 2017