Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Музейних працівників Кам’янського привітали з професійним святом

18 травня в концертній залі дитячої музичної школи №5 Кам’янського відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музеїв, які організував департамент з гуманітарних питань міської ради.

Музейних працівників привітала начальник відділу культури департаменту Наталія Ілларіошина: «Завдяки вашій самовідданій праці зберігається й примножується культурна спадщина, поєднується минуле, сьогодення та майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до історії рідного міста. Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту, творчих успіхів та нових досягнень!».

Слова особливої вдячності були адресовані ветеранам музейної справи – Ніні Циганок та Петру Фішбейну.

Колег привітала директор музею історії міста Наталія Буланова, яка принагідно запросила всіх на 10-й історико-культурологічний фестиваль «Мамай-fest» 1–4 червня. Теплу святкову атмосферу створили концертні номери у виконанні викладачів та учнів навчального мистецького закладу.

Усі учасники зустрічі відзначили теплоту, душевність і новий формат проведення урочистостей. Працівники музеїв поверталися зі свята з гарним настроєм, квітами та новими творчими планами.

Міжнародний день музеїв започаткований у 1977 році, коли на черговому засіданні Міжнародної ради музеїв було прийнято пропозицію радянської організації про встановлення цього свята. Із 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.

18 травня 2017