Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському ЦНАП запроваджено унікальний соціальний проект – «Мобільний офіс»

18 травня в Центрі надання адміністративних послуг на проспекті Василя Стуса, 10/12 відбулася презентація важливого соціального проекту «Мобільний офіс». У заході взяли участь заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Юрченко, Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, депутати міської ради.

Зустрічала гостей директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам'янської міської ради, директор ЦНАП Марина Гурська.

Головна мета проекту – можливість надання адміністративних послуг вдома. Відтепер городяни, які не можуть дістатись до ЦНАП самостійно, зокрема – люди з обмеженими можливостями, можуть скористатися повним спектром послуг, що надаються в Центрі, за місцем свого перебування.

У ході презентації гостям продемонстрували роботу «Мобільного офісу». Адміністратор ЦНАП зі спеціальним кейсом, в якому є вся необхідна техніка (портативний сканер, принтер, комп'ютер), виїжджає за місцем проживання людини з обмеженими можливостями та на місці вирішує ситуацію з видачею необхідних документів.

Для виклику адміністратора додому потрібно подати в ЦНАП відповідну заявку по телефону або електронною поштою.

З метою безпеки на шляху від Центру до місця призначення адміністратора супроводжують на спецавтомобілі представники охоронної фірми. Оплата послуг здійснюється через Інтернет.

«Ми часто стикалися з ситуаціями, коли відвідувачі нашого центру приїжджали до нас зі своїми родичами та близькими, які, на жаль, обмежені в русі. Саме для того, щоб кожна людина могла розраховувати на допомогу, ми реалізували цей проект. Також хочу висловити вдячність міському голові Андрію Білоусову і депутатському корпусу за підтримку та допомогу в здійсненні наших ініціатив», – сказала Марина Гурська.

Володимир Юрченко в своєму коментарі наголосив, що Дніпропетровська область першою в Україні реалізує подібний проект, і в майбутньому така практика, можливо, пошириться і на інші області та міста України.

«Впровадження проекту «Мобільний офіс» стало можливим насамперед завдяки підтримці Кам'янського міського голови Андрія Білоусова. У цьому Центрі реалізовано величезну кількість передових проектів. Це справді той випадок, коли поєднуються політична воля та планомірна інтенсивна робота», – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

Також до Дня вишиванки, який цього року святкується 18 травня, в холі ЦНАП була представлена виставка вишитих робіт, виконаних співробітниками Центру.

18 травня 2017