Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському пройшов фестиваль «Україна – європейська перлина»

Захід відбувся 18 травня на базі гімназії № 39 та був присвячений Дню Європи в Україні. Участь у фестивалі взяли педагоги та вихованці дошкільних навчальних закладів міста, які підготували яскраві художні номери для презентації різних регіонів України.

Головною метою фестивалю було знайомство учасників заходу і глядачів (учнів гімназії та батьків дошкільнят) із народними традиціями і звичаями різних українських регіонів та презентація України як європейської держави з багатою історією та культурою.

Участь у заході взяв секретар міської ради Олександр Залевський. Він привітав усіх присутніх із відкриттям фестивалю та Днем вишиванки, який цього року відзначають саме 18 травня. «Україна сьогодні впевнено крокує до європейських стандартів життя. Але, йдучи до Європи, ми не повинні забувати про своє національне коріння і традиції. Україна надзвичайно різноманітна, і фактично кожна область може похвалитись унікальними звичаями, одягом, фольклором, притаманними лише їй. Тому цей фестиваль – прекрасна можливість і для нас, і для наших дітей більше дізнатись про власну країну», – зазначив Олександр Залевський.

 

18 травня 2017