Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському розпочалася масштабна реконструкція амбулаторії на селищі Будівельників

В амбулаторії загальної сімейної практики № 9 Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3 (вулиця Дальня, 3) стартувала реконструкція приміщення. Початок і хід виконання будівельних робіт перевірили 18 травня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов та його перший заступник Олександр Чернишов.

Для підвищення якості обслуговування населення та доступності медичної допомоги тут виконають комплексну реконструкцію, в ході якої будівлю буде повністю переобладнано, збільшиться кількість кабінетів, розшириться площа приміщення. Усю необхідну проектно-кошторисну документацію підготували торік, на даний момент роботи розпочато. Завершити реконструкцію планується в листопаді поточного року.

Як розповіла директор департаменту охорони здоров'я та соціальної політики міської ради Юлія Манаєнкова, амбулаторія обслуговує 8 тисяч мешканців селища Будівельників, з них 1,5 тисячі – діти.

«Свого часу ця амбулаторія була розташована в пристосованому приміщенні та виконувала всі функції первинної медико-санітарної допомоги: зокрема, обслуговування дітей, надання медичної допомоги в амбулаторних умовах. Сьогодні будівля не зовсім відповідає необхідним параметрам медзакладу. Завдяки цій реконструкції діти та дорослі зможуть отримувати в амбулаторії необхідний спектр медичних послуг. За підтримки міського голови Андрія Білоусова і депутатів міськради у нашого міста є можливість зробити тут сучасний медичний заклад, що відповідає всім стандартам», – сказала Юлія Манаєнкова.

18 травня 2017