Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ІХ ЯРМАРОК ЗАРУБІЖНИХ ІНВЕСТИЦІЙ У КИТАЇ (COIFAIR)

Створено: 2017-08-18 10:22:06Оновлено: 2017-08-18 10:30:21

21 – 22 листопада 2017 року

Торгово-промислова палата України спільно з Посольством України
в Китайській Народній Республіці формують інвестиційну місію українських компаній для участі у IX Ярмарку китайських інвестицій за кордон, який відбудеться 21–22 листопада 2017 року в Пекіні (КНР). Захід організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку.

Мета COIFair – зібрати іноземний бізнес, який шукає інвестиції та китайські компанії для обговорення інвестиційних перспектив для китайських компаній за кордоном, презентації міжнародних проектів та налагодження ділових зв’язків. В попередніх роках кількість інвестиційних проектів перевищила дві тисячі, а загальна вартість угод досягла 4 млрд. дол. США. Цього року очікується понад 100 країн учасниць.

У рамках заходу відбудеться презентація українських інвестиційних проектів в Українському домі при Посольстві України в КНР, де українська компанія матиме змогу презентувати свої проекти китайським компаніям та приватним інвесторам (http://www.uahouse.net/).

Запрошуються долучитися до інвестиційної місії України підприємства міста Кам'янське, зацікавлені в інвестиційному співробітництві.

З питань участі у місії необхідно звертатися до організаторів – Голято Андрій (+380 (67) 662-96-56, e-mail: a.v.goliato@gmail.com.

Реєстраційна форма та програма ділового візиту додається.