Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До Дня міста в Кам`янському відкрився парк біля Палацу культури «Хімік»

Святкові заходи з нагоди 267-ї річниці заснування Кам`янського розпочались із молебню за місто та Україну. Із Соборної площі урочистості перенеслися до скверу за Палацом культури «Хімік».

На початку літа поточного року на цій території стартували роботи з реконструкції. А 16 вересня, у День міста, на об'єкті завершили першу чергу будівельних робіт.

У церемонії відкриття оновленого парку взяли участь міський голова Андрій Білоусов, його заступники, депутати міської ради, учні та педагоги навчальних закладів району, мешканці міста.

Реалізація проекту продовжиться і в наступному році, але вже після першого етапу реконструкції у сквері відбулися значні зміни. Його територія розширилася. Тут встановили спортивний майданчик з гумовим покриттям для занять воркаутом, дитячі майданчики для малечі від 3 до 7 років, майданчик для відпочинку і прогулянок з колясками. Проклали нові алеї, вимощені тротуарною плиткою. Відновили зовнішнє освітлення, встановили нові лавки та урни.

«Щиро вітаю вас зі святом – Днем міста! До цієї дати ми постаралися приурочити відкриття різних культурних і соціальних об'єктів у місті. Один з них – цей сквер. Сьогодні цю територію просто не впізнати. Після трьох місяців масштабних робіт мені приємно відкривати нову, комфортабельну і красиву зону відпочинку для городян. Цей сквер можна назвати другим за величиною після міського парку культури і відпочинку. Його територія величезна, і роботи тут зроблено дуже багато. Тепер у всіх городян, а особливо у мешканців цього району є місце, де можна проводити вільний час всією сім'єю, і де кожен знайде собі заняття до душі», – зазначив міський голова.

До урочистого відкриття навчальні заклади підготували виставку творчих робіт школярів. Діти демонстрували танцювальні та вокальні номери, каталися на роликах, провели велосипедний заїзд. Жителі раділи позитивним змінам у рідному парку, дякували міському голові та всім, хто брав участь в облаштуванні скверу.

18 вересня 2017