Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Святкування дня міста для жителів Дніпровського району: селища Дніпробуд та Романково

Створено: 2017-09-18 13:45:57Оновлено: 2017-09-19 04:57:05

Кожного року жителі Кам'янського традиційно відзначають день міста. Для кам’янчан це день спільних цінностей, спільної історії.

За підтримки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голови адміністрації Дніпровського району Сауся О.В. і депутата міської ради Плахотського С.В. Територіальним центром соціального обслуговування проведено урочисті заходи з нагоди 267-ї річниці заснування міста для жителів Дніпровського району: селища Дніпробуд та Романково.

Цього дня на святі побувало чимало гостей, яких розважали насиченою концертною програмою.

У заході взяли активну участь учні та вихованці Навчально-виховного комплексу №26. У виконанні вокального ансамблю «Шустрик» прозвучали  попурі на тему пісень 80-90 років та українських пісень. Хореографічний колектив «Імпульс» представив танець в стилі хіп-хоп. Запальними танцями гопак і танець з полотнами гостей вітали наймолодші вихованці закладу - хореографічний колектив «Зіроньки». Великою музичною програмою присутніх вітали ансамбль «Журавка» та тріо «Веселка» територіального центру.

На святі була розгорнута виставка робіт місцевих майстрів. В експозиції представлені роботи художників Борщевої Любові Афанасіївни, Косарева Анатолія Івановича. Вишиті рушники та картини представлені майстринями Чумаченко Аллою Макарівною, Носулею Галиною Борисівною, Антоновою Тамарою Миколаївною, працівниками територіального центру. До уваги були представлені ляльки-мотанки, вишиті картини, вироби з бісеру.

Для наймолодших гостей свята було проведено майстер класи з пісочної анімації, орігамі. За найкращі малюнки та вироби учасники отримали солодкі призи.

Запашною випічкою та чаєм частували гостей свята, завдячуючи депутату міської ради Плахотському Сергію Володимировичу.