Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

День Гідності та Свободи у Кам’янському відзначать з урахуванням карантинних обмежень

Розпорядженням міського голови Андрія Білоусова затверджено заходи з організації та відзначення в Кам’янському Дня Гідності та Свободи.

Цьогоріч свої корективи у проведення заходів внесли карантинні обмеження.

Так, 20 листопада відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим учасникам АТО на Алеї Героїв.

У храмах міста пройдуть молебні за загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України під час масових акцій протесту в листопаді 2013 – лютому 2014 років.

У рамках музейного проєкту «КіноПлатформа. Клуб шанувальників українського кіно», в музеї історії міста Кам’янського 20 листопада відбудеться перегляд документального фільму «Зима у вогні» (спільне виробництво США, Велика Британія, Україна, 2015 рік).

Бібліотека-філія №3 Централізованої бібліотечної системи м.Кам’янського проведе годину мужності «За правду, за волю, за Україну!», а музеї історії міста – урок історії для молоді «Україна. Територія гідності».

20 та 21 листопада Молодіжна рада міста проведе Instagram-акцію «Помаранчева пам’ять». Відеопривітання на своїй сторінці у Facebook розмістить Будинок культури Карнаухівки.

Також 19 листопада управління молоді та спорту міської ради проведе спортивний квест серед молоді міста, приурочений Дню Гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи встановлений указом Президента України в 2014 році з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

18 листопада 2020