Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Бюджет участі у Кам’янському: засідання координаційної ради

19 лютого відбулось засідання координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування.

Як повідомив перший заступник міського голови Олександр Чернишов нещодавно закінчився прийом громадських проєктів на конкурс Бюджету участі у 2020 році. Загалом містяни подали на розгляд 128 проєктів (у 2019 році – 115). Також Олександр Чернишов зазначив, що цього року фінансування Бюджету участі збільшилось і складає 3,9 мільйонів гривень (у 2019 році - 2,5).

Члени координаційної ради взяли до відома інформацію про підсумки етапу прийому проєктів та затвердили перелік проєктів (16), які відхиляють від подальшої участі у конкурсі. Як пояснила директор департаменту Галина Єрмоленко це зумовлено невідповідністю цих проєктів встановленим вимогам та основоположним принципам Бюджету участі.

Як зазначають фахівці департаменту, усі подані проєкти розподіляються за 4-ма категоріями: соціальні та спортивні проєкти; інфраструктура; екологія, ІТ та культура; комунальні заклади, підприємства та установи. Разом з тим, деякі учасники невірно визначили категорію проєкту. У зв’язку із цим, з метою забезпечення справедливої конкуренції під час проведення конкурсу координаційна рада своїм рішенням підтримала зміну категорії окремих проєктів.

У подальшому проєкти буде направлено до виконавчих органів міської ради, які здійснять їх аналіз за змістом і можливістю реалізації та підготують відповідну картку експертизи Проєкту.

Наприкінці березня координаційною радою буде затверджено остаточний перелік проєктів, які братимуть участь у конкурсі та боротимуться за голоси кам’янчан у квітні.

19 лютого 2020