Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Митці Кам’янського виступили на «Весняній феєрії»

З 15 по 17 березня у Дніпрі відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Весняна феєрія» в стилі «Паризька весна». У фестивалі взяли участь музиканти, хореографічні колективи, вокалісти, циркові колективи, театри моди.

Кожного року вихованці музичних шкіл Кам’янського беруть активну участь у фестивальних проектах «Зірки ХХІ сторіччя», головною метою яких є пропаганда, підтримка і розвиток музичного та хореографічного мистецтва, виховання у молоді розуміння та поваги до всіх видів мистецтв, духовної культури, як основи світогляду. На таких заходах завжди є можливість спілкування, обміну досвідом роботи для викладачів та керівників виконавських колективів.

У Національному домі камерної та органної музики проводилось прослуховування конкурсних програм в номінації «Музичне мистецтво» (фортепіано, струнно-смичкові, народні, духові та ударні інструменти), де свій творчий потенціал демонстрували біля 100 виконавців.

Цього року гідно представили наше місто учні Лівобережної школи мистецтв, музичної школи №5. Переможці отримали дипломи та довели, що в Кам’янському виховуються справжні таланти, яким місто дає можливість творчо розвиватись.

Партнери «Весняної феєрії» – Міжнародний центр творчості та талантів фестивального проекту «Зірки ХХІ сторіччя», Дніпровська спілка баяністів, акордеоністів та вокалістів Всеукраїнської музичної спілки та Дніпровський осередок хореографічної спілки України.

19 березня 2019