Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському всі комунальні служби задіяні у ліквідації наслідків негоди

19 квітня у Кам`янському  пройшло екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке очолив міський голова Андрій Білоусов. Учасники засідання обговорили ситуацію, що утворилась у місті внаслідок різкого погіршення погодних умов.

Згідно з рішенням комісії, у навчальних закладах міста з 19 по 25 квітня оголошено додаткові канікули.

Наразі паралізовано рух транспорту до селища Карнаухівка, але його пообіцяли відновити до кінця дня. Також через численні пориви на лінії та повалені дерева є проблеми у русі трамваю №3. Кількість одиниць транспорту на маршрутах поступово збільшується.

Аварійні бригади працювали всю ніч і зараз продовжують ліквідувати наслідки стихії. На дорогах міста працює снігорозчищувальна техніка. Міське управління Держслужби з надзвичайних ситуацій знаходиться у посиленому режимі несення служби і готове у будь-який момент задіяти техніку підвищеної прохідності. Через налипання мокрого снігу пошкоджені лінії електропередач і на даний момент без світла залишаються 62 багатоповерхових будинки і 280 будинків у приватному секторі.

В той час, як керівники комунальних служб доповідали про проведену роботу у боротьбі із наслідками стихії, стало відомо, що начальник управління транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради Владислав Литовський не був присутній на засіданні, бо не зміг вчасно дістатись на роботу. Міський голова оголосив керівнику догану, підкресливши, що таке ставлення до виконання своїх службових зобов’язань просто недопустиме.

Андрій Білоусов доручив своєму профільному заступнику Олександру Масленкову очолити штаб по координації дій з ліквідації наслідків негоди. А також доручив головам районних адміністрацій залучити до розчищення вулиць і дворів спеціальні підрядні організації.

Міський голова поставив завдання у першу чергу розчистити проїзні шляхи, прибрати повалені дерева і відновити подачу електроенергії до медичних і навчальних закладів, а також доручив регулярно доповідати йому про виконану роботу і ситуацію в цілому.

19 квітня 2017