Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Юні кам’янчани стали переможцями обласної першості з шашок

Із Кривого Рогу з яскравою та впевненою перемогою в обласних змаганнях «Диво-шашки», що проводились серед команд середніх навчальних закладів області, повернулися чотири кращі команди Кам’янського – СШ №40 і ліцею НІТ (команда №1), СШ №23 та Ліцею НІТ (команда №2), які у фіналі міських змагань посіли перші чотири місця.

Суперниками кам’янчан в обласному шашковому зльоті стали учні навчальних закладів Кривого Рогу, Нікополя, Верхньодніпровська, Апостолового. До складу кожної команди входило три хлопчики та одна дівчинка 2003 року народження та молодших.

Незважаючи на юний вік учасників змагань, до складів команд від міста увійшло чимало спортсменів, які останнім часом впевнено виступають на чемпіонатах області, України і  навіть світу та Європи. Цей фактор практично і визначив перевагу у грі за шашковою дошкою кам’янських школярів.

Перше місце з результатом 17 очок з 18 можливих (8 перемог та 1 нічия) посіла друга команда ліцею НІТ, переможець змагань у Дніпровському районі Кам’янського. До складу команди-переможниці обласної першості входили першорозрядник Кирило Братусь – дворазовий призер чемпіонату України-2017 серед юнаків до 13 років (капітан команди), першорозрядник Андрій Блоха – бронзовий призер  чемпіонату світу-2016 серед юнаків до 10  років, триразовий призер чемпіонату України-2017 серед юнаків до 13 років, другорозрядник Ілля Перемітько та першорозрядниця Анастасія Губарєва – дворазовий срібний призер чемпіонату України серед дівчат до 13 років. Єдину нічию команда зіграла з представниками свого ж навчального закладу – першою командою ліцею НІТ (її капітан – кандидат у майстри спорту, багаторазовий переможець та призер чемпіонату України-2017 Віра Попруга), що з результатом 14 очок зайняла почесне третє місце.

Цікаво, що другу сходинку на змаганнях із результатом 16 очок посіла ще одна команда з нашого міста. Срібні медалі обласної першості у напруженій боротьбі вибороли учні СШ №40 (капітан команди – першорозрядник Максим Козін).

В особистій першості, за результатами на дошках (з першої по четверту), перші місця вибороли Віра Попруга (Ліцей НІТ), Андрій Блоха (Ліцей НІТ), Ілля Балабан (СШ №40), Анастасія Губарєва (Ліцей НІТ).

Чемпіони та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та пам’ятними подарунками завдяки фінансовій підтримці народного депутата України Гальченка А.В. та депутата обласної ради Хватової С.В.

На фото: команда ліцею НІТ (Андрій Блоха, Кирило Братусь, Анастасія Губарєва, Ілля Перемітько), тренер Губарєв І.В., 2 місце – СШ №40 (Максим Козін, Артем Зєбзєєв, Ілля Балабан, Єва Бабій); 3 місце – перша команда ліцею НІТ (Софія Купатенко, Віра Попруга, Софія Антоненко, Богдан Кучер).

19 травня 2017