Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Про відзначення Міжнародного дня біорізноманіття 22 травня 2017 року

Створено: 2017-05-19 12:50:18Оновлено: 2017-05-19 12:53:24

Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 2017 рік проголошено Міжнародним роком сталого туризму. У зв’язку з цим, відповідно до повідомлення Секретаріату Конвенції про біорізноманіття темою Міжнародного дня біорізноманіття, який відзначається 22 травня 2017 року, визначено «Біорізноманіття та сталий туризм».

Гармонійний розвиток і співіснування біорізноманіття та туристичної діяльності передбачає отримання вигод від туризму для покращення стану біорізноманіття та екосистем, а також отримання вигод від біорізноманіття для розвитку туризму. Це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні питання збереження і раціонального використання біорізноманіття для розвитку туризму та зменшення негативного впливу туризму на біорізноманіття і збереження довкілля.

Організація таких видів туристичної діяльності, як екотуризм, оздоровчий туризм, агротуризм та інші, великоюмірою залежать від біорізноманіття.

Інформація щодо Конвенції про біорізноманіття та Міжнародного дня біорізноманіття розміщена на сайті Конвенції https://www.cbd.int.

Також інформуємо, що до Міжнародного дня біорізноманіття
22 травня 2017 року заповідник «Дніпровсько-Орільський» Дніпропетровської області організовує для всіх бажаючих екскурсії. Більш детально
щодо екскурсій можна дізнатися на сайті Дніпропетровської
обласної державної адміністрації за посиланням http://adm.dp.gov.ua/OBLADM/obldp.nsf/document.xsp?id=63EBD010DAEF1F40C2258123002E5428.

Втрата біорізноманіття має негативні наслідки для суспільства, а заходи щодо скорочення навантаження на біорізноманіття здатні забезпечити широкий спектр соціально-значимих вигод.