Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Секретар Кам`янської міської ради розповів про питання найближчої сесії

19 червня секретар Кам`янської міської ради Олександр Залевський провів традиційний передсесійний брифінг для журналістів місцевих ЗМІ.  На чергову 17-ту сесію, яка відбудеться 23 червня, винесено 48 основних та 7 додаткових питань.

Першими в черзі денній розглядатимуться земельні питання. Це, зокрема, – набуття та припинення прав на землю під тимчасовими спорудами; затвердження Положення про порядок обчислення та сплати орендної плати за земельні ділянки у межах міста; надання дозволів на списання та відчуження комунального майна. Депутатам пропонується надати згоду на  придбання у комунальну власність міста об’єктів соціальної сфери, які належать на праві приватної власності ПАТ «ЄВРАЗ Дніпродзержинський коксохімічний завод». Також на сесії розглянуть питання приватизації кінотеатру імені Т.Г.Шевченка. Об’єкт тривалий час перебував в оренді компанії «МіКомп». Цього року строки договору оренди закінчуються, і компанія зможе стати власником комплексу. Проте спочатку потенційні покупці мають погасити борг за оренду – 2  мільйони  273 тисячі гривень. Крім цього, в проекті рішення зазначено, що після приватизації власник упродовж 5 років не має права змінювати профіль об’єкта.

Також на сесію буде винесено питання затвердження Програми придбання житла для відселення мешканців із непридатного для проживання будинку № 4 по провулку Маговому.

До блоку архітектурних питань сесії належить затвердження Порядку надання адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна у Кам’янському та прийняття Програми розвитку комунального підприємства «Благоустрій».

На найближчу сесію виносяться також проекти рішень про внесення змін до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста. Коментар щодо цих питань надав перший заступник міського голови Олександр Чернишов. Зміни пропонується внести також до Програми розвитку комунального підприємства «Тепломережі», Управляючої компанії по обслуговуванню житлового фонду, підприємства «Міськводоканал» та КАТП-042802.

Депутати знову розглянуть питання про обмеження часу реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в нічний час. За словами секретаря міської ради, таке рішення вже втретє виноситься на сесію. Перші два були оскаржені в суді. Тому депутати прийматимуть нове рішення, яким скасовується дія попереднього. Як і раніше, торгівлю алкоголем у місті пропонують заборонити з 22:00 до 8:00.

«Сподіваюсь, що незабаром це питання буде вирішено і на державному рівні, якщо Верховна Рада ухвалить відповідний законопроект. Подібний досвід є в багатьох країнах. Особисто я підтримую це рішення, бо вважаю, що заборона продажу алкоголю в нічний час сприяє зменшенню злочинності і порушень громадського спокою», – зазначив Олександр Залевський.

Крім цього, на сесію виносяться питання щодо присвоєння кільком городянам звання «Почесний громадянин міста».

Серед додаткових питань – збільшення кількості адміністративних послуг у міському ЦНАП та підтримка підприємства «Екосервіс». Також на сесію виноситься депутатський запит від фракції «Свобода» про встановлення у Кам`янському підбитого танка із зони проведення АТО. Міністерство оборони України надало на це дозвіл, і, за умови підтримання пропозиції депутатами, танк встановлять біля Музею історії міста.

19 червня 2017